Kim jesteśmy

AAW studio powstało, aby kreować piękne i funkcjonalne wnętrza. Naszą misją jest odnalezienie równowagi pomiędzy funkcjonalnością, indywidualnym poczuciem estetyki, a marzeniami Inwestorów

Pracownia specjalizuje się w projektowaniu zarówno wnętrz mieszkalnych jak i użyteczności publicznej (biura, lokale gastronomiczne, salony fryzjerskie, sklepy, itp.)

Powierzając nam zaprojektowanie Państwa wnętrz, obdarzacie nas swoim zaufaniem, co jest dla nas niezwykle cenne. Dlatego przykładamy dużą wagę do starannego przygotowania dokumentacji projektowej i dbamy o każdy szczegół

Zapraszamy do współpracy

Aleksandra Miłowska

Ukończyłam architekturę wnętrz na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Swoją wiedzę rozszerzyłam o studia na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, uzyskując tytuł magistra sztuki. Zdobywanie nowych doświadczeń jest dla mnie bardzo cenne, dlatego zdecydowałam się współtworzyć wnętrza do drugiej serii programu telewizyjnego Zgłoś remont oraz w nowej roli wrócić na Polsko-Japońską Akademię Technik Komputerowych, na której prowadzę zajęcia ze studentami na kierunku Architektura Wnętrz.

Lubię minimalizm i kontrasty we wnętrzach, ale bardziej dekoracyjna stylistyka również nie jest mi obca. Ponad wszystko kocham elegancję i geometrię, a moja wrażliwość plastyczna pomaga mi łączyć materiały, style i wzory w spójną całość.

Najważniejszy dla mnie jest profesjonalizm, czego oczekuję od siebie i mojego zespołu.

Maria Filipkowska

Jestem absolwentką Architektury Wnętrz na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Swoją edukację kontynuowałam na Akademii Sztuk Pięknych, uzyskując tytuł magistra sztuki.

Projektowanie wnętrz jest moją pasją, którą z przyjemnością realizuję, przygotowując aranżacje dla naszych klientów.

Doświadczenie zdobywałam, projektując wnętrza mieszkalne oraz przestrzenie komercyjne, w tym ekspozycje jednej z polskich marek produkujących meble. Swoje kompetencje rozwijałam w zespole realizującym program telewizyjny o aranżacji wnętrz. W moim portfolio posiadam kilkadziesiąt zrealizowanych projektów mieszkań przygotowywanych na wynajem lub sprzedaż. W takich wnętrzach stawiam na funkcjonalność oraz idealny stosunek jakości do ceny. Z przyjemnością realizuję coraz bardziej popularną w Polsce usługę Home Stagingu.