Dziś kilka słów o naszym projekcie koncepcyjnym wnętrz loftu o industrialnym charakterze: http://aaw.inventive.pl/project.php?code=loftowo_industr

W strefie dziennej znajduje się salon z aneksem kuchennym oraz wydzielony ażurową ścianą gabinet. Szklana ściana z pionowymi podziałami wraz z grzejnikiem Charleston tworzy ciekawą kompozycję i oryginalną przegrodę między salonem, a surowym gabinetem. Kolor grzejnika oraz blatu w kuchni i gabinecie ociepla wizualnie wnętrze, kontrastując z surową stalą, betonem polerowanym i białą cegłą. Dodatkowy efekt daje oświetlenie słoneczne, które wpadając do wnętrza przez wysokie okna z podziałami i oświetlając ażurową przegrodę w gabinecie, tworzy niezwykłe efekty świetlne.

Na antresoli znajduje się sypialnia z przeszklonym salonem kąpielowym oraz duża biblioteczka. W łazience zastosowaliśmy kontrast między pionowymi formami luster i grzejnika, a poziomą monolityczną formą blatu z umywalkami oraz drewnianą szafką, będącą równocześnie siedziskiem. Za niewielkim słupkiem z półkami umieściliśmy miskę i bidet, dzięki czemu schowaliśmy te sprzęty w głębi pomieszczenia. Oprócz wolnostojącej wanny widocznej od samego wejścia do pomieszczenia, zaprojektowaliśmy wygodną kabinę prysznicową.

Wnętrza loftu są przestronne, dość surowe, wykończone w duchu industrialnym. Wyjątkowy charakter wnętrzu dodają grafiki - nasze ulubione mapy MAPTU :)