W zakładce projekty można obejrzeć galerię projektu Naturalnie nowocześnie (http://aawstudio.pl/project.php?code=naturalnie_nowo), o którym chciałabym w kilku słowach opowiedzieć.

 

W strefie wejściowej i kuchni na posadzce wykorzystaliśmy szary, przecierany gres. Między nim, a panelami widoczny jest pasek płytek z geometrycznym wzorem. Układ pasów wykorzystany jest również w projekcie sufitu podwieszanego.

W kuchni między blatem, a szafkami zastosowaliśmy tę samą płytkę, co na podłodze. Fronty szafek zaprojektowane są z lakierowanej płyty MDF oraz forniru.

Słup konstrukcyjny widoczny między strefą kuchni, a salonem wykorzystaliśmy do stworzenia regału na książki. Zabudowa TV zawiera dużo miejsca do przechowywania. Dodatkowym jej atutem jest ukrycie sposobu montażu telewizora. Salon z dużym narożnikiem stanowi wygodne miejsce odpoczynku i spotkań z przyjaciółmi.

W sypialni na ścianie wykorzystaliśmy tapetę w formie desek, która tworzy tło dla czarno-białych grafik. Dębowa podłoga oraz kolorowe dodatki ocieplają surowość kontrastu czerni i bieli.

W łazience połączona jest biel z drewnem. Obudowa geberitu będzie wykończona fornirem oraz lakierowaną płytą MDF. Cała ściana zostanie zabudowana szafkami i otwartymi półkami, aby maksymalnie wykorzystać miejsce do przechowywania.