Kategorie:

OD IDEI DO WYKONAWSTWA

Aleksandra Miłowska | 2017-03-12 19:17:39

OD IDEI DO WYKONAWSTWA - CZYLI ETAPY PRAC PROJEKTOWYCH Pisałam już o jednym z ważniejszych etapów prac, który jest nieodłącznym elementem każdego projektu, czyli o poznaniu preferencji Inwestora. Niezależnie od wybranego pakietu prac projektowych etap ten jest bazą do wykonania projektu. Jak kształtują się dalsze etapy? Chciałabym w skrócie opisać pracę w ramach pakietu kompleksowego. Po zapoznaniu się z preferencjami przystępujemy do wykonania 2-3 (...)

#projektowanie

LOFTOWO INDUSTRIALNIE

Aleksandra Miłowska | 2016-11-14 15:01:00

Dziś kilka słów o naszym projekcie koncepcyjnym wnętrz loftu o industrialnym charakterze: http://aaw.inventive.pl/project.php?code=loftowo_industr W strefie dziennej znajduje się salon z aneksem kuchennym oraz wydzielony ażurową ścianą gabinet. Szklana ściana z pionowymi podziałami wraz z grzejnikiem Charleston tworzy ciekawą kompozycję i oryginalną przegrodę między salonem, a surowym gabinetem. Kolor grzejnika oraz blatu w kuchni i gabinecie ociepla wizualnie wnę (...)

#projektowanie #industrialnie

POZNAĆ INWESTORA - PIERWSZY KROK DO SUKCESU

Aleksandra Miłowska | 2016-10-11 13:20:27

Projektowanie wnętrz mieszkań często kojarzone jest tylko z wyborem "kolorków". Społeczeństwo jednak coraz częściej zauważa inne aspekty projektowania, w których praca architekta wnętrz jest niezwykle ważna. FUNKCJA - bez niej piękno wnętrza jest bezużyteczne. To dlatego na początku rozwiązujemy układ funkcjonalny wnętrza, a w projekcie mebli skupiamy się na użyteczności. Każdy jednak ma inne potrzeby i wymagania. Ze względu na to w pierwszym etapie prac proj (...)

#projektowanie